Xiaomi Smart Double Stack Air Fryer 12L | Power 2800 W | Capacity 12 L | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:693255444470
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
198,00 €
Xiaomi Smart Double Stack Air Fryer 12L | Power 2800 W | Capacity 12 L | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 12.15 kg |
| Net weight | 10.79 kg |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Smart Double Stack Air Fryer 12L |
| Kapacitāte | 12 L |
| Temperatūra | 40-230 °C |
| Citas funkcijas | 360° hot airflow for rapid cooking; Two baskets synced for double the flavour |
| Darbības rādītāji | |
| Programmu skaits | 14 |
| Temperatūra (min) | 40 °C |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Skata lodziņš | No |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Nepielīpošs pārklājums | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 2800 W |
| Spriegums | 220-240 V |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 520 mm |
| Gross height (mm) | 457 mm |
| Gross width (mm) | 335 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1300 g |
| Plastic (No PET) | 36 g |
| Tare weight (kg) | 1.36 kg |
| Volume (m3) | 0.0796094 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 24 pcs |
| Konstrukcija | |
| Displeja veids | LCD |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

