Philips Dual Basket Airfryer | NA555/00 5000 series | Power 2750 W | Capacity 9 L | RapidAir Plus | Silver
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:872038904755
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
215,00 €
Philips Dual Basket Airfryer | NA555/00 5000 series | Power 2750 W | Capacity 9 L | RapidAir Plus | Silver
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 10.77 kg |
| Net weight | 8.75 kg |
| Producer | Philips |
| Kapacitāte | 9 L |
| Tehnoloģija | RapidAir Plus |
| Temperatūra | 40-200 °C |
| Producer product name | NA555/00 5000 series |
| Producer product family | Dual Basket Airfryer |
| Darbības rādītāji | |
| Programmu skaits | 12 |
| Regulējams termostats | Yes |
| Taimera ilgums | Up to 60 min |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Silver |
| Auklas uzglabāšana | Yes |
| Ūdensizturīgas daļas | Yes |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 38.2 cm |
| Augstums | 44.3 cm |
| Dziļums | 35.1 cm |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Indukcijas gaisma | Yes |
| Nepielīpošs pārklājums | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 2750 W |
| Spriegums | 220-240 V |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 400 mm |
| Gross height (mm) | 490 mm |
| Gross width (mm) | 390 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1920 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.02 kg |
| Volume (m3) | 0.07644 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 11 pcs |
| Konstrukcija | |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
| Integrēts on/off slēdzis | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

