Caso | Air Fryer with Steam Function | Steam and AirFry 700 | Power 1700 W | Capacity 7 L | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:403843703182
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
208,00 €
Caso | Air Fryer with Steam Function | Steam and AirFry 700 | Power 1700 W | Capacity 7 L | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 8.686 kg |
| Net weight | 7.3 kg |
| Producer | Caso |
| Kapacitāte | 7 L |
| Funkcijas | Healthy steam function |
| Papildus informācija | |
| Kontrolpanelis | Sensor-touch control |
| Īpašās funkcijas | 3-in-1 air fryer: AirFryer, Steam, and AirFryer and Steam Function for versatile cooking options. |
| Darbības rādītāji | |
| Programmu skaits | 10 |
| Rapid Air tehnoloģija | Yes |
| Taimera ilgums | 1-90 min |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Skata lodziņš | Yes |
| Ūdensizturīgas daļas | Yes |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 30.5 cm |
| Augstums | 39 cm |
| Dziļums | 43.5 cm |
| Producer product name | Steam and AirFry 700 |
| Producer product family | Air Fryer with Steam Function |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1700 W |
| Spriegums | 220-240 V |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 380 mm |
| Gross height (mm) | 450 mm |
| Gross width (mm) | 470 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1350 g |
| Plastic (No PET) | 36 g |
| Tare weight (kg) | 1.386 kg |
| Volume (m3) | 0.08037 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 16 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

