SALE OUT. Philips Dual Basket Airfryer | NA462/70 4000 Series | Power 2750 W | Capacity 10 L | Rapid Air technology | Black | DAMAGED PACKAGING
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:200000142018
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
184,00 €
SALE OUT. Philips Dual Basket Airfryer | NA462/70 4000 Series | Power 2750 W | Capacity 10 L | Rapid Air technology | Black | DAMAGED PACKAGING, DAMAGED PLASTIC AT BACK
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 11.23 kg |
| Net weight | 8.98 kg |
| Producer | Philips |
| Kapacitāte | 10 L |
| Tehnoloģija | Rapid Air technology |
| Temperatūra | 40-200 °C |
| Producer product name | NA462/70 4000 Series |
| Producer product family | Dual Basket Airfryer |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING, DAMAGED PLASTIC AT BACK |
| SALE OUT. | Y |
| Darbības rādītāji | |
| Programmu skaits | 6 |
| Rapid Air tehnoloģija | Yes |
| Regulējams termostats | No |
| Īpašības | |
| Ūdensizturīgas daļas | Yes |
| Produkta krāsa | Black |
| Skata lodziņš | Yes |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 23.3 cm |
| Augstums | 39.9 cm |
| Dziļums | 46.9 cm |
| Warranty | 22 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Indukcijas gaisma | Yes |
| Nepielīpošs pārklājums | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 2750 W |
| Spriegums | 220-240 V |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 520.00 mm |
| Gross height (mm) | 435.00 mm |
| Gross width (mm) | 275.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 14.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2135.00 g |
| Plastic (No PET) | 115.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.25 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Konstrukcija | |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
| Nesakarstošs rokturis | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

