NINJA | Double Air Fryer | AF500EU Foodi FlexDrawer | Power 2470 W | Capacity 10.4 L | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:622356270373
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
180,00 €
NINJA | Double Air Fryer | AF500EU Foodi FlexDrawer | Power 2470 W | Capacity 10.4 L | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 12.80 kg |
| Net weight | 11.90 kg |
| Producer | NINJA |
| Kapacitāte | 10.4 L |
| Temperatūra | 40-240 °C |
| Funkcijas | 7 cooking functions : Max Crisp, Hot Air Fry, Roast, Bake, Reheat, Dry, Cook |
| Producer product name | AF500EU Foodi FlexDrawer |
| Producer product family | Double Air Fryer |
| Darbības rādītāji | |
| Programmu skaits | 7 |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Skata lodziņš | No |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 49.6 cm |
| Augstums | 32.7 cm |
| Dziļums | 31.6 cm |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 2470 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 550.00 mm |
| Gross height (mm) | 387.00 mm |
| Gross width (mm) | 370.00 mm |
| Ferrous metals | 2.10 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 720.00 g |
| PET | 46.50 g |
| Plastic (No PET) | 112.70 g |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Volume (m3) | 0.08 m³ |
| Wooden | 18.70 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 11 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

