TEFAL Easy Fry Mega Air Fryer | EY855D10 | Power 1700 W | Capacity 7.5 L | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:304538002621
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
114,00 €
TEFAL Easy Fry Mega Air Fryer | EY855D10 | Power 1700 W | Capacity 7.5 L | Black
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 6.26 kg |
| Net weight | 5.70 kg |
| Producer | TEFAL |
| Kapacitāte | 7.5 L |
| Temperatūra | 80-200 °C |
| Producer product name | EY855D10 |
| Producer product family | Easy Fry Mega Air Fryer |
| Darbības rādītāji | |
| Programmu skaits | 8 |
| Temperatūra (min) | 80 °C |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Black |
| Skata lodziņš | No |
| Ūdensizturīgas daļas | Yes |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1700 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 496.00 mm |
| Gross height (mm) | 415.00 mm |
| Gross width (mm) | 410.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 550.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.56 kg |
| Volume (m3) | 0.08 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 24 pcs |
| Konstrukcija | |
| Kontroles tips | Electronic |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

